Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime - Përputhen, 19 Shkurt 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLthrow Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev

 1. abbsnn cose

  abbsnn cosePred 10 urami

  O Mevlan mavria, kur do ta kuptosh qe Antonela sdo tja dij per ty fare, po fare, shiko si u be tym te takimi Atdheut, xhelozi e paster jo tallje e batuta si te takimet e tua

 2. doire aintu

  doire aintuPred dnevom

  Antonela dmth eshte 24 vjece. Antonela dhe Lediana minimumi ngjajne 38

 3. Zima Nzr

  Zima NzrPred dnevom

  Mevlani sun e baj kishe jam dikushi ik more dy ftyrsh

 4. Nora Krasniqi

  Nora KrasniqiPred dnevom

  Juli eshet shpirti bardh and we have protect him at all costs. Arian Konomi you are a legend 🙌🏼

 5. abbsnn cose

  abbsnn cosePred 10 urami

  O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

 6. Gentjana Lazaj

  Gentjana LazajPred dnevom

  Arjan me fal per emisjonin por nuk i ben shqiptaret europjan se varet nga edukata e familjes atdheu eshte nje mashkull qe e ul femren ne tok vetem kur flet eshte shum seksual

 7. doire aintu

  doire aintuPred dnevom

  kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mu

 8. Dora klea

  Dora kleaPred 2 dnevi

  Vetem un se kam par kte programmin perputhen po ka dhe persona qe se kan iden?

 9. Mr. Morningstar

  Mr. MorningstarPred 2 dnevi

  Shyqyre qe I doli zeri Marisiiiit Bobo nipi I marisit cfare do ket menduar per ate takimin atdhe-sara

 10. bilinas mini

  bilinas miniPred 2 dnevi

  E puth Atdheun qe ne takim te parë ,dhe menjeher thot ,e kam pak te veshtir ti ul ato barrierat e mija SARA Pffff 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 11. Urim Salihi

  Urim SalihiPred 2 dnevi

  Atonela as nje nuk ki si atedhui munde thome oshte 1 ska mo aty

 12. Akexandra Sitnova

  Akexandra SitnovaPred 2 dnevi

  Emision kushtuar atyte qe s kan familje dhe atyre qe s dine SHQIP do mesojne prandaje po vine nga ana eanes per ... E ANES

 13. Kralb Oz

  Kralb OzPred 3 dnevi

  E ky qingji vogel tani Andi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 14. bilinas mini

  bilinas miniPred 2 dnevi

  BORDELLË

 15. Kralb Oz

  Kralb OzPred 3 dnevi

  Atdheu osht injorant e idiot me sjellje. Gjynaf se qka pelqen sot ni femer shqiptare! Ska faj Ky Atdheu a naj injorant tjeter si ky!

 16. Djana Tusha

  Djana TushaPred 3 dnevi

  Antonela 24 vjec ndrkoh duket 30😂

 17. Djana Tusha

  Djana TushaPred 3 dnevi

  Po marisi cbn akoma aty 😂

 18. Djana Tusha

  Djana TushaPred 3 dnevi

  Puthje mirseaedhje 😂

 19. Agnesa Rashiti

  Agnesa RashitiPred 3 dnevi

  ilahi

 20. Inna D

  Inna DPred 3 dnevi

  Si qesh kjo sara shum fallco, mos u mundo aq shum o goc

 21. sokin jon

  sokin jonPred 3 dnevi

  anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

 22. Valentina Begu

  Valentina BeguPred 3 dnevi

  O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

 23. Valentina Begu

  Valentina BeguPred 3 dnevi

  U bet Zar I botes pfff

 24. Ascension of the Eagle

  Ascension of the EaglePred 3 dnevi

  Nje observim per kete vajzen e re por edhe per fenomenin perputhen ne teresi: Me beri pershtypje nje moment i cili u kalua pa u vene shum re. Vajza e re tha ne takim, "A mund ta xhirojm edhe nje here kete skene sepse nuk doli ashtu sic doja une" Ky moment eshte shum i rrendesishem sepse tregon ate cka eshte kjo vazje ne te vertete. Harrohet dicka ne kete emision, shumica e kontestuesve te cilet shprehen se kan ardhur per te gjetur dashurine, ne te vertete jane personalitete NARCISTE te cilet kan rene ne dashuri me EKRANIN. Por pse lidhet dashuria ndaj ekranit me narcizmin? Ekrani per personalitetin NARCIST eshte si pasqyra ne doren e personazhit te shtriges ne perrallen e borebardhes. Ne fakt simbolikisht kjo perralle perfaqson dy anet e femres, pastertine dhe narcizmin. Pra kamera per nje NARCIST eshte si pasqyra, ai ose ajo dashuron vetveten permes pasqyers. NARCISTET kan nje kualitet po aq te semure aq sa edhe te cuditshem. Ata dashurojne vetveten po ashtu si nje person jo-i semure dashuron partnerin e vet. Pra kur shikojne veten (ose kameren) atyre fillojne tju krijohen flutura ne stomak, i qesh fytyra etj, pra simptomat e nje te "dashuruari" Nese doni nje ilustrim briliant te nje NARCISTI klasik shikoni Edi ramen. Shikoni se sa vemendje i kushton ai KAMERES. Shikoni se si ai del neper emsione jo per te DEBATUAR, por per te perjetuar dashurine e shfrenuar ndaj vetvetes nepermjet KAMERES. Shikoni se si ai dialogon me KAMEREN sikur me nje partner qe do ta bej pe vete. E shikon shkarazi, gati sa e injoron, dhe e josh me perulesi fallse dhe me lavderime boshe. Pra keto personalitete te semura si per shembull kjo vajza e re, apo sindi edhe shumica e vajzave ne kete emsion jane njerez me komplekse narcizmi te theksuar, kjo shpjegon se pse ato gjithmone shfaqen te dashuruara ne cdo takim. dhe keta BUDALLET mendojne : "Ja e shikon se si me sheh, ajo me dashuron mua" Ne fakt ajo nuk dashuron askend pervec kameres pra vetvetes. Prandaj ajo shfaqet e dashuruar ne cdo takim sespe, aty pervec partnerit qe ndryshon cdo here, gjendet PARTNERI i VERTETE i cili kurre nuk ndryshon dhe eshte gjithmon prezent, PASQYRA pra kamera. Si konkluzion ju bera kete shpjegim qe kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mund te dashuroje dike. Zemra e tij apo e asaj, eshte gjithmone e dashuruar vetem me partnerin e jetes, VETVETEN, dhe perball ketij partneri, cdo gje tjeter eshte vecse nje dicka pa vlere.

 25. sokin jon

  sokin jonPred 3 dnevi

  Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

 26. Bely Dance

  Bely DancePred 3 dnevi

  Mbarove mu puth moj @Sara A kujton se ishte nje arritje e madhe me Kap Atdheun 😅qe erdhe flak fare

 27. Saida Gohan

  Saida GohanPred 3 dnevi

  Jasemina me nxjerr mallin e nje shoqes time. Ngjan goxha me te😍

 28. Miftar Aliu

  Miftar AliuPred 3 dnevi

  Fgq222ŕre

 29. Miftar Aliu

  Miftar AliuPred 3 dnevi

  Fg

 30. entri bouletsi

  entri bouletsiPred 3 dnevi

  BORDELLË

 31. Leda Jori

  Leda JoriPred 3 dnevi

  Sara :ky emision quhet perputhen Marisi dhe ne : Perputhen jo pall*m

 32. Leda Jori

  Leda JoriPred 3 dnevi

  Bravo Marisi

 33. Sallah Haliti

  Sallah HalitiPred 4 dnevi

  Like eshte per JULIN ❤

 34. Sadije Sejfijaj

  Sadije SejfijajPred 4 dnevi

  Ktu askush nuk don mu perputh Po jan ardh veq me dal ne Television

 35. Kaloshi Arapi

  Kaloshi ArapiPred 4 dnevi

  😂😂😂

 36. Kledio 32

  Kledio 32Pred 4 dnevi

  Shembull i bukur per rinin Puthuni

 37. marino leskaj

  marino leskajPred 4 dnevi

  Kush u Q/Robt Turqve na kane vrare dhe prere per 500 vjet,Produksioni duhet te fuse aty Shqiptaret e Malit te Zi si djemt dhe vajzat se jane si Yje, Turqit te vene ne Turqi

 38. Amarda Golemi

  Amarda GolemiPred 4 dnevi

  Nderkoh olsa ne vesh antoneles Olsa:Zgjidh julin qe mos te na shajn me ne rrjete sociale. Antonella:Ok shefe 🤣🤣🤣🤣

 39. pinko palino

  pinko palinoPred 4 dnevi

  Shqiptaret nuk jane akoma gati per keto lloj programesh. Deri ne fund te shekullit te kaluar ishim nje vend me me shume se 90% te popullsise me banim ne fshat e zona rurale. Kemi kaluar nga feudalizmi ne komunizem dhe nuk mjaftojn keto 20 vite (kapitalizem atipik) per te pjekur e konsoliduar civilizimin social. E them kete me keqardhje sepse po digjen etapat dhe ne kete menyre me shume demtohet se kultivohet civilizimi i shoqerise.

 40. Endi Zhukri

  Endi ZhukriPred 4 dnevi

  Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

 41. Diana Zelia

  Diana ZeliaPred 4 dnevi

  Marisi është shumm cun i mir dhe. Mir thot këto puthen me të gjith cunat pse nuk e zgjidhni marisin si skan turp këto qelbesira puthen me të gjith këta çunat shqiptarë janë ber dhosha si do ti merni ato tu u puth me të gjith po kaloni kohën sa të merrni famën o cuna

 42. mikea hiooi

  mikea hiooiPred 4 dnevi

  SARA: kam veshtire te ul muret e mia 🤦nderkohe puthje franceze qe ne takimin e pare

 43. Leku Tepeleku

  Leku TepelekuPred 4 dnevi

  Me i miri eshte juli

 44. Ismal Berisha

  Ismal BerishaPred 4 dnevi

  Marisit si ka ardh shanca me puth asnihere aty ne emision prandaj flet

 45. Era Duraku

  Era DurakuPred 4 dnevi

  Lediana e bukur si kur zana shikimin edhe zemren te ti e ndala e bukr dhe magjike

 46. emb Edi

  emb EdiPred 4 dnevi

  Jasmina si gjel deti kur qesh hahahhahahha

 47. mikea hiooi

  mikea hiooiPred 4 dnevi

  do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

 48. Aurela Kryeziu

  Aurela KryeziuPred 4 dnevi

  Bora: a esht e tepert kjo puthje qe n takim t par Marisi: un mendoj qe po, kte emision mund ta shikoj edhe nipi imm

 49. Aurela Kryeziu

  Aurela KryeziuPred 4 dnevi

  kjo n takim t par para ni publikuu del puthet me ni person qe se njeh as sun pe paramendoj qa ka ba me djem tjer mas kamerav 😩😩 tmerr e vin ktu n emision me gjet burraaa po kush ju merr juve oj t mjera

 50. Rory Mashaj

  Rory MashajPred 4 dnevi

  Antonela a super

 51. Aleks Gjini

  Aleks GjiniPred 4 dnevi

  O arian do te pelqente ti puthte te gjith bashkshortia jote

 52. Aleks Gjini

  Aleks GjiniPred 4 dnevi

  Ekeni ber bord..... jopo te puthen me gjth aty dhe ta mare nje pastaj por ta njohesh por jo ta puthesh njifi nje her pastaj puth kush te pelqen

 53. Fatlum Sejdiu

  Fatlum SejdiuPred 4 dnevi

  sara shum femer terheqese edhe komunikative br te koft vajz ishalla ke te ardhme te bukur 😎

 54. Monika Knap

  Monika KnapPred 4 dnevi

  Olsa trego njeriun qe ta dorzoj arushn mos eshantazo Meblanin

 55. Dream Eagle

  Dream EaglePred 4 dnevi

  Dde

 56. Aesthetic Edits

  Aesthetic EditsPred 4 dnevi

  43:42 aju dok si zhurm qeni kjo ulerim?

 57. B14 Power

  B14 PowerPred 4 dnevi

  Juli shum bad boy....cuna te hedhur keta ka jugu

 58. Liljana Preza

  Liljana PrezaPred 4 dnevi

  Dua ti them Anes te jesh me e ngrohte ne takimin me Rinianin. Ai mezi pret nga ty nje sinjal pozitiv..E kupton ?

 59. Liljana Preza

  Liljana PrezaPred 4 dnevi

  Me fal per komentin e sekondes se fundit. Ok ?

 60. MR.FLORI.33

  MR.FLORI.33Pred 4 dnevi

  ANDI--- Doren ne qafe, dhe gishtin ne bythe. JULIT. U ben te gjithe shoket me te mire te JULIT. Aaaahhh ta dinte SINDI qe JULI kishte emer. Do i kishte kerkuar paracetamol tek HOTEL.😙😘😘😘😘😚😗😎

 61. Katerina Papajorgji

  Katerina PapajorgjiPred 4 dnevi

  do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

 62. Keng Shqip

  Keng ShqipPred 4 dnevi

  Like kush e pa qe njeri nga stilolapsat nuk e kishte ate tapen siper😂😂

 63. Bossi Did

  Bossi DidPred 4 dnevi

  Hahahahhaha akuarium pa uj e pa peshk

 64. Nozg Papa

  Nozg PapaPred 4 dnevi

  Atheu ka ngaterru Spanjen me Cuben sepse ne Spanj ben edhe dimer Bile bile sivjet ka pas edhe zona qe ka shkuar deri ne temp -35 , sa per kuriozitet 😅😅

 65. Nozg Papa

  Nozg PapaPred 4 dnevi

  Sara : e kam veshtir ti ul ato muret e mija Nderkoh Sara ne sekonden e 38 me Atdheun u zhveshen u puthen ngeli shtatzan

 66. Kliton Bylyku

  Kliton BylykuPred 4 dnevi

  Kur bëjnë publicitet kuptohet sa të vërtetë janë !

 67. krasniqi Krasniqi

  krasniqi KrasniqiPred 4 dnevi

  Shqipja dhe ju na tregoni kti edukatën:" sara une nuk i pyes prinderit fare"..oo me mire se te prinderit muk ka dhe kush te rriti ty..Qe para disa viteve kishim vuajtje per buk e gjëra..dhe del tv nuk pyes..Ke pak turp nga prinderit..Atdheu qe ben puthje si e lejojne femrat te ulen aq poshte per nje djal qe ta shpifff...Dhenqe nuk i intereson qe femra e tij qe e puth te puthet me te tjere...Kete ju tregone te rinjeve sepse te rinjet e shohin..Ketu flasin per sinqeritet..besnikeri.dashuri..gjithqka mund te kete vetem dashuri bindje sinqeritet nuk kaa.. Me vjen keq...nje njeri ne mosh duhet te servoje te rinjeve diqka te mire jo diqka degjeneruese dhe per te vjell..turp atdhe turp sara..turp jasemina turp andi..turp te gjithh perveq Muratit sindit anes elvisit erit dhe ledjanes..Dhe turpi me i madh i qoft olses..bores qe ka femije opninionistit kane familje mesa duket...siju duket qe femijet e juaj te rriten keshtuu apo juve ju interesojne vetem femijet e juaj jo te tjereve...gjyhna do ta kuptoni fama..like..paraja dhe asgje nuk eshte e vlefshme sesa fjala e mire..dhe nje rruge e drejte per ta percjell nje rini..

 68. Klajd Tirana

  Klajd TiranaPred 4 dnevi

  Ishalla svje sindi edhe nja 1 jave se na ran veshet qetesi

 69. Aliu Emiljano

  Aliu EmiljanoPred 4 dnevi

  Aman Arjan je ber dhe ti nje i poster,te pelqejn shum keto putanat po me duket. Aaaa Arjan aaaa

 70. Sergen Adri

  Sergen AdriPred 4 dnevi

  Ajo Antonela preferon shum groshet dhe ka shum p****

 71. Albion Veliu

  Albion VeliuPred 4 dnevi

  Min 49 Atdheu bobo car loje jan tu bo mor burr 😄 😄🤣

 72. mia mia

  mia miaPred 4 dnevi

  Ti Lediana rri kot se ty të pret tjetri jasht

 73. Busi London

  Busi LondonPred 4 dnevi

  O popull hajdar po shifni Marin Memen lerini kto plehra pervec (Arjan Konomit)

 74. z.0

  z.0Pred 4 dnevi

  Si 7-13 off -.-

 75. Ana Ymer

  Ana YmerPred 4 dnevi

  Per Rinjanin dhe Anen:. Çifti simpatik

 76. Benny

  BennyPred 4 dnevi

  slthrow.info/solution/qs27ga_If6izl8w/video.html

 77. hamzi asani

  hamzi asaniPred 4 dnevi

  JULI🔥

 78. Eddie A

  Eddie APred 4 dnevi

  Bora kur se ka pi at freeze, gjkth vetem e mban n dor

 79. Ana Ymer

  Ana YmerPred 4 dnevi

  Antonela: une jam me e zonja ne publik. Olsa :shpejt hapni kamerat t'a filmojme. Eri:ore ca thoni ju mo, ajo na cavi koken dit e nate. Arjani me friz ne dore duke pare filmin. Bora: eeee kur do filloj përputhen. Murati: halla bismilah .Tobet sta furullah. Perfundimi:te gjithve jane trapa dhe se Dine ca behet

 80. Ana Ymer

  Ana YmerPred dnevom

  Fiks fare

 81. Ana Ymer

  Ana YmerPred 4 dnevi

  Per Lediananen:ben mire te sillesh pak me ndryshe me Mevlanin. Per Mevlanin:mos e merr Antonelen ,hap syte se nuk ishte e mire. Mua me pelqeu me shume Lediana. Ajo shkon me shume me ty.😲😲😲😉

 82. Unkown

  UnkownPred 4 dnevi

  Maris Eksperti: Ban praktik me doren. Ka 30 vjet eksperienc.

 83. Lolo 82

  Lolo 82Pred 4 dnevi

  Antonela ervisit je i virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂

 84. Elmi Hamzaj

  Elmi HamzajPred 4 dnevi

  Marisit i mungon nje bllok per te shenuar kush vjen dhe kush iken ti mbaj shenim.

 85. Kledi Dudi

  Kledi DudiPred 4 dnevi

  👏🏼👌🏼🤙✌👏🤘

 86. Nikolin Leka

  Nikolin LekaPred 4 dnevi

  Asht ba si ne po..... O

 87. bilishu aliss

  bilishu alissPred 5 dnevi

  Olsa :Me thoni ca ka ber Love story me shum se ne??? Ata jane puthur 💋💋💋💋💋 Olsa: Urgjentisht dua puthje ne emision

 88. Gezim Hyka

  Gezim HykaPred 5 dnevi

  slthrow.info/solution/pqqvibaXk8rI07o/video.html Ju pershendesin Vllezerit Lleshi

 89. marsel2 koka

  marsel2 kokaPred 5 dnevi

  Aman ate acaiuanin mos na e nxirni me se na nxivet jeten na hapet barkun

 90. Klodian Zefi

  Klodian ZefiPred 5 dnevi

  si 7 ne 13 shprehja e vitit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 91. bilishu aliss

  bilishu alissPred 5 dnevi

  Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

 92. Gabriela Dajlani

  Gabriela DajlaniPred 5 dnevi

  kjo antonela ta cpif shum mos te raft ne der nusja shkodrane

 93. Niko Kroji

  Niko KrojiPred 5 dnevi

  Artiste Anna complimenti

 94. Martin Martin

  Martin MartinPred 5 dnevi

  Srz jemi poplli ma i quditshem ne bote se kuptoj si ka mundesi qe hargjojme kaq shum kohe me nje emision te tille ,7 muaj sa ka ky qe ka fillu dhe spo gjejme kuptimin ,turp

 95. anna

  annaPred 5 dnevi

  Nese ka akoma persona qe sdin me porosit Acai one . Ateher me vjen keq sje per kte bot.👍👍

 96. Arber King

  Arber KingPred 5 dnevi

  5:40

 97. Blero Duraj

  Blero DurajPred 5 dnevi

  Arjan Sara esht Vajza me e embel ne te folur

 98. Jesjon Purballari

  Jesjon PurballariPred 5 dnevi

  🤮🤮🤮

 99. 123

  123Pred 5 dnevi

  Moj antolea moj , po çte duket vetja moj e dashur , mos fluturo kaq shum se sje me e bukura botes pse ben si e bukur mi amannn , pse e ke kaq shum veten ne qef se kuptoj ? 🤔

 100. Saliu Fation

  Saliu FationPred 5 dnevi

  Sindi ka ik te cvirgjerohet qe kur te kthehet te thot sjam me e virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 101. BESA

  BESAPred 5 dnevi

  Një pyetje për publikun: A është përputh ndonjë deri tani apo luajn si macja me miun.

 102. five stars

  five starsPred 5 dnevi

  Jashtë ndodhin përpputhjet se aty ka vetëm përlesh*je. Trillime, mashtrime gjithçka fake

 103. Brunilda Poka

  Brunilda PokaPred 5 dnevi

  😂😂😂😂😂

 104. Borjana Shehaj

  Borjana ShehajPred 5 dnevi

  Hey guys 👋ATTENTION foli Marisi! 😮

 105. Ramadan Hasa

  Ramadan HasaPred 5 dnevi

  Ka ca djem ktu qe humbin kohe kot....po dhe vajzat...jane pak...5 laraska aty qe si mer vesh dreqi....se kerkojne partner..ose leshko tu plotesoje tekat!

 106. vala nokaj

  vala nokajPred 5 dnevi

  Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

 107. me dorë në zemër

  me dorë në zemërPred 5 dnevi

  Ti qe shikon kete koment,shpresoj qe te buzeqesh fati se shpejti.... p.s ju lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko #mynewvideo

 108. MELISA LLESHI

  MELISA LLESHIPred 5 dnevi

  1 MBESHTETES = 1 SUBSCRIBE NESER NE OREN 21 PERBALLJA ME SINDIN !