Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLthrow Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev

 1. Kujtim Kanani

  Kujtim KananiPred uro

  Pravo juli

 2. Sara Italy

  Sara ItalyPred 5 urami

  Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

 3. Hasani Bleron

  Hasani BleronPred 5 urami

  arjan konomi mkalli hahahahhaha

 4. Sara Italy

  Sara ItalyPred 5 urami

  Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

 5. Besa Qinami

  Besa QinamiPred 7 urami

  o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

 6. Ylli Bulla

  Ylli BullaPred 11 urami

  Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

 7. abbsnn cose

  abbsnn cosePred 11 urami

  Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

 8. Coco Jumbo

  Coco JumboPred 12 urami

  Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

 9. Lani lena

  Lani lenaPred 12 urami

  Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

 10. Coco Jumbo

  Coco JumboPred 12 urami

  Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

 11. Coco Jumbo

  Coco JumboPred 11 urami

  @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

 12. abbsnn cose

  abbsnn cosePred 11 urami

  Sindi eshte shume e mire

 13. Lani lena

  Lani lenaPred 12 urami

  E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

 14. Ben Beni

  Ben BeniPred 15 urami

  Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

 15. Matilda Moni

  Matilda MoniPred 20 urami

  Sidi ke shum dret

 16. Erisa Qose

  Erisa QosePred 23 urami

  Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

 17. Albanian Blood

  Albanian BloodPred 23 urami

  kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

 18. Kralb Oz

  Kralb OzPred dnevom

  Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

 19. Sevda Berisha

  Sevda BerishaPred dnevom

  nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

 20. mirela ismaili

  mirela ismailiPred dnevom

  ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

 21. Dt Lideri YT

  Dt Lideri YTPred dnevom

  .

 22. Arigona Kasaj

  Arigona KasajPred dnevom

  E kan qa

 23. Andi Tiron

  Andi TironPred dnevom

  Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

 24. ermenisa feka

  ermenisa fekaPred dnevom

  Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

 25. Anton G

  Anton GPred dnevom

  Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

 26. aola wili

  aola wiliPred dnevom

  Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

 27. Valbona Nurcellari

  Valbona NurcellariPred dnevom

  Sindi eshte shume e mire

 28. Anton G

  Anton GPred dnevom

  Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

 29. Alb123

  Alb123Pred dnevom

  O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

 30. aola wili

  aola wiliPred dnevom

  Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 31. Sidorela sida

  Sidorela sidaPred dnevom

  Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 32. Megi Dapi

  Megi DapiPred dnevom

  Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

 33. Gotshot 83

  Gotshot 83Pred dnevom

  Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

 34. Mr. Morningstar

  Mr. MorningstarPred dnevom

  Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

 35. Ali Jaan

  Ali JaanPred dnevom

  Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

 36. nairodMusic.

  nairodMusic.Pred dnevom

  15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

 37. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku EterindaPred dnevom

  Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

 38. Mr. Morningstar

  Mr. MorningstarPred dnevom

  Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

 39. Bleron Feta

  Bleron FetaPred dnevom

  Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

 40. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku EterindaPred dnevom

  O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

 41. butrint beshiri

  butrint beshiriPred dnevom

  Arjani be like: hajdeni te baba

 42. butrint beshiri

  butrint beshiriPred dnevom

  Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

 43. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku EterindaPred dnevom

  Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

 44. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku EterindaPred dnevom

  Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

 45. X xx

  X xxPred dnevom

  Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 46. Ina Bimbela Grijalva

  Ina Bimbela GrijalvaPred dnevom

  Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

 47. your dad

  your dadPred dnevom

  naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

 48. Amarilda Gjeci

  Amarilda GjeciPred dnevom

  Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

 49. Albany Akakaka

  Albany AkakakaPred dnevom

  Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

 50. Moza Moza

  Moza MozaPred dnevom

  o Juli ti qenke tip ore bravo prz

 51. Korina Ymeri

  Korina YmeriPred dnevom

  O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

 52. Albany Akakaka

  Albany AkakakaPred 2 dnevi

  Ana je as

 53. Albany Akakaka

  Albany AkakakaPred 2 dnevi

  Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

 54. Albany Akakaka

  Albany AkakakaPred 2 dnevi

  Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

 55. F_Z 2021

  F_Z 2021Pred 2 dnevi

  Super

 56. F_Z 2021

  F_Z 2021Pred 2 dnevi

  ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

 57. Fatjan Basha

  Fatjan BashaPred 2 dnevi

  O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

 58. Adriatik Diku

  Adriatik DikuPred 2 dnevi

  Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

 59. denis berberi

  denis berberiPred 2 dnevi

  H

 60. Albany Akakaka

  Albany AkakakaPred 2 dnevi

  Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

 61. Albany Akakaka

  Albany AkakakaPred 2 dnevi

  Respekte Arjan konomi je shum I mir

 62. Stelio Tobli

  Stelio TobliPred 2 dnevi

  Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

 63. Rroni Rroni

  Rroni RroniPred 2 dnevi

  Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

 64. Rigel Hoxhaj

  Rigel HoxhajPred 2 dnevi

  Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

 65. Esmeralda Murati

  Esmeralda MuratiPred 2 dnevi

  Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 66. Erza Ali

  Erza AliPred 2 dnevi

  Asnjona per darsem shqiptare😑

 67. Erina E.E.A

  Erina E.E.APred 2 dnevi

  Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄

 68. ani Tiran

  ani TiranPred 2 dnevi

  Nje dhelper 🦊edhe nje sorre 🦅Si opinjoniste hahaha

 69. G. D.

  G. D.Pred 2 dnevi

  Te lum Juli te lumt oer kto fjal qe i the sindit te lumt Juliiiiiiiiiiiiii

 70. Vjollca Dardhanjori

  Vjollca DardhanjoriPred 2 dnevi

  Edhe kush me pas gjithe at goje 5 lekshi Sindi

 71. G. D.

  G. D.Pred 2 dnevi

  Oj sindi Juli nukte ka efenduar ty as nji her Juli duket shum nji djalosh shum i menqur sindi mos harro ok rrespekt per Julin

 72. vilma boci

  vilma bociPred 2 dnevi

  Vec shqipja nuk ishte juriste se filloi me thashathemet njejt si kur ishte konkorente

 73. Majlinda - kadiu Kadiu

  Majlinda - kadiu KadiuPred 2 dnevi

  pereputhe - ♡ Murat ' urime dilidjen

 74. Iza Moi

  Iza MoiPred 2 dnevi

  E sind e kuder mjeri ajo familje qe te ka sdin as si te kerkon fajle pfff

 75. Jonida Balla

  Jonida BallaPred 2 dnevi

  K er kr m er ur mwjr kehf nrjr me r k er if n er u n er Jr n r e k er if n er if nrjr n er ku e nfj NH ry if n er ku e n er if nrjg jfjf nrjr nrjr nrjg nrjg e n er if nrjr nrjr mej nrkf keur keur key keu nrjr me j did keur keur bfjr nrjr nrjr jrur key nejr keur keur ngjr kehf nrjr nrjg e keur ktu

 76. ani ani

  ani aniPred 2 dnevi

  Kjo sindi siku e ka. Prej flori mo vlla!!! Avash mi moter !! Gjithesei shuuum negative 👎. 👎👎👎👎

 77. Ad 0

  Ad 0Pred 2 dnevi

  4:23 Gjdo kush me mir se ti

 78. Qenan Veliu

  Qenan VeliuPred 2 dnevi

  Per mendimin tim vetem Lediana asht tamam qysh duhej te sillej nje femer ne keto emisione ta quajm ashtu sepse vet emri flet diqka tjeter.Komplet femer, me sjellje me diskutime me pamje, te tjerat jan perverze (te peshtjellta) keshtu e kuptoj kete fjal une .Nuk jam opinionist por duke i par nga kendeveshtrimi im.Lediana eshte LADI DI

 79. Jonida Balla

  Jonida BallaPred 2 dnevi

  jfjth ngkrj Keke nrkf ndh n f e mdjf nrjr nrj keur nrjt me rur nrj NH ry nejg nrjr n er if nrj nrj nrj nrkf Nfjr nrjr nrj n er if kehf nrkf k dy if NH di

 80. beauty beauty

  beauty beautyPred 2 dnevi

  18:15 o Juliii 😂😂😂😂😊😂

 81. sokol doraci

  sokol doraciPred 2 dnevi

  Ik moj sindi se ne e shpife njeri kot na merzite nuk kam pas eksperjenca me perpara ik moj ha qik buke se vdiqe urie kockanjara 👾

 82. bed girl

  bed girlPred 2 dnevi

  Kta cunat jan shum shum te mire Ju lumte

 83. ALB Lifestyle

  ALB LifestylePred 2 dnevi

  Nxirreni kte se na e shpifi emisionin!!!! Po humbusni shume pike me kete sindin dhe po keq edukoni brezin e ri!

 84. fatos bosi

  fatos bosiPred 2 dnevi

  Sindi je nje femer debila 🤮🤮🤮🤮 na i hiqni nga emisjoni se na i shpifi

 85. Ana Papavrami

  Ana PapavramiPred 2 dnevi

  Sindi eshte nje vajze qe se pari ka shume frustracione ne vete, dhe keto i tregon duke i perkthyer ne ligesi kundrejt kujtdo qe nuk e mendon si ajo. Eshte e lige ne shpirt. Se dyti, eshte e papjekur, e paformuar dhe budallacke, dhe kete e tregon ne cdo gje qe nxjerr nga goja. Biles na lodh me faktin qe eshte aq kalama idiot, na looooooooodh. Kur ajo qesh nderkohe qe Arjan Konomi flet, te vjen ta kapesh per leckash, ta nxjerresh nga emisioni dhe ta cosh ne nje shkolle qe te mesoje normat minimale te edukates kundrejt dikujt qe ka 30 vite karriere ne gazetari, nderkohe qe gjithcka qe ka bere Sindi ne jete eshte... nje shkolle e lodhur ne nje shtet te lodhur si Rumania. Cdo shqiptar tashme e ka nje diplome. rritu Sindi, lexo libra, bej ndonje pune, e pastaj eja po ta mbajti shiti mend publikut dhe Arjan Konomit. Na rane veshet rehat kur nuk ishe ti ne emision e nuk degjonim pallavrat e tua. Merre dhe Locon (plot me frustracione dhe ligesi gjithashtu) dhe ikni te dy, e aman ta shohim programin per qejf.

 86. Elena Duraj

  Elena DurajPred 2 dnevi

  Sa mir ja beri ariani ksaj sindit.tamam te verteten ne sy .sindi je shume acaruse vajze budallaqe e parritur

 87. Juli Elezi

  Juli EleziPred 2 dnevi

  Po mos ja hapet shalet njer kjo ateresh do kerkoje falje buça

 88. Ff Player

  Ff PlayerPred 2 dnevi

  Na e shpifen puthjet or e sekond se qysh i pranojn cunat kto gocat qe jan puth me cuna tjer turp gocat puthen dhe nuk zgjedhin ate me te cilin jan puth ktu kuptohet skenari

 89. Debian

  DebianPred 2 dnevi

  Meshkuj aty e zgjodhen Sara sepse ju duken me open mind me e lehte se Aristela qe ju duk me myllur e veshtire dhe meshkujt skane kohe durim shkojn mas femrave te veshtira. Aristela duhet te jet pjese programit sepse eshte karakter ndryshe nga ato vajzat tjera qe jane njesoj tralala.

 90. Debian

  DebianPred 2 dnevi

  Te tregohesh open mind me pretekstin se publiku do mendoje se je i/e pjekur duke thene dua ta shikoj djalin ose vajzen takim dhe me te tjeret per mua eshte papjekuri e degjenerim total, kur pelqen simpatizon nje djale nje vajze kape e mos e lesho shkoji deri ne fund , ske pse me ndjek justifkimin eshte formati per te njohur e te njoh ate qe pelqej kur del takim me te tjere eshte injorance, jane te pajekur si te rinj sepse se kan iden dashurise ndjenjes nuk cohet femra dhe mashkulli qe pelqen tek tjetri e tjetra, gjeja me rendesishme ne nje lidhje njohje nuk jane lulet cokollatat diamantet por perkushtimi dhe kembengulja absolute ndaj personit qe do, jo ta cosh njeriun qe do pelqen te dali njohi djem e vajza te tjere eshte budalliku me i madh injorance papjekuri. ose kshu i meson emisioni keto bejn cfare emisioni stafi ju thote, e behen loder e marrin lek nga stafi emisioni qe te ken teleshikueshmeri shkurt aktore. Se une si burre kurre sdo lejoja femren qe pelqej dhe kam kam ndjenja te dali takim me mashkull tjeter , eshte jo normale dhe nese femra pranon kur e din qe me pelqen mua dhe e pelqej njekoheisht atehere shkohet ne fund me pa cfare eshte kjo terheqje pelqim simpatizi nuk zgjohet ndjenja me xhelozi duke e pare tek partnere te tjere partnerin njeriun tend qe do pelqen.

 91. robert sina

  robert sinaPred 2 dnevi

  Jam kurioz te di opinionin e Shqipes per fjetjen e Anes 1 me Arjonin, dhe opinionin e Anes 1 per opinionin e Shqipes per Anen 1 me Arjonin. Ndersa per Sindin do thoja, humbe virgjerine e behu e forte se keshtu si e ke nisur ti do tja kalosh dhe Shen Marise. Ajo te pakten e beri nje djale.

 92. Debian

  DebianPred 2 dnevi

  Juli shkon me Antonela si karaktere perputhen batuta humor e buzqeshje rehatllik te dy nga truri.

 93. Krenar Krasniqi

  Krenar KrasniqiPred 2 dnevi

  sa kesh tu e shiju emisonin pa sindin ju e futet perseri

 94. Sup Man

  Sup ManPred 2 dnevi

  Po cne ti e virgjer aman turp turp

 95. Debian

  DebianPred 2 dnevi

  Dashuria eshte seks ndjenje deshire, kush e kundershton eshte injorant, ne nje lidhje 70% gjeja me kryesore eshte seksi se spo e merr femren per statuje portret ose vazo me e len me nje cep ose bufe komodine te dhomes per zbukurim.

 96. Fation Kuqari

  Fation KuqariPred 2 dnevi

  Pershendetje te gjithve , jam Fationi ,faleminderit te gjithve per perkrahjen qe me keni dhene qe nga hyrja e emisionit deri tani, ky eshte kanali im i youtube, do ju kerkoja te gjithve qe te beni subscribe🥰

 97. Debian

  DebianPred 2 dnevi

  Kjo Sindi qenka e semure histerike vertet perverse kap nje pjese nje sentence te dhe jot krejt formatin e kontekstit e beri qimen tra. Juli se ka ofendu se ka natyre ehste tip djal i mire ben batuta shaka humor paster. Kjo Sindi ma shpifi me ate zerin e saj qaramane cjerrese. Femer idiote pa tru Juli te beri kompliment e prape te erdhi mrapa duke te kerkuaer falje 10 here dhe ti vazhdon akoma, Njeriu mire tregon ndjese kerkon fjalje e koka e falur nuk pritet. Loco kur sja ke iden nje fjale si seksizem mos komento me ba avokatin e djallit ose heroin sy e sindit.

 98. Rreze Beqiri

  Rreze BeqiriPred 2 dnevi

  po bora po shum te mira ne valle.Sindi si ato fmint ne funt te valles dhe qe zdin te kercejn

 99. Debian

  DebianPred 2 dnevi

  Mjellma e zeze Jasmina sot hahaha.

 100. beba jote_L

  beba jote_LPred 2 dnevi

  sara eshte ma emir se aristela sara eshte dhe me zemer dhe fizikisht eshte ma emira

 101. jasin mehmedi

  jasin mehmediPred 2 dnevi

  Shikojeniii gjith ket emesion fakee 41:29 eshte prer i3 prime esht qe pritet

 102. Lena Prelaj

  Lena PrelajPred 2 dnevi

  Sindi del shpesh nga vetja e pa educate 👿

 103. Lena Prelaj

  Lena PrelajPred 2 dnevi

  Sindi kerkoi falje Mevlanit idiote 🤢