Top Channel Albania
Top Channel Albania
Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Komentarjev
 1. Visi

  VisiPred uro

  A kane karburant? Do ngelin rruges. Kur te bojn dhurate, e lajne e pastrojne dhe ta sjellin si "nuse", kto auto-blinda si me i pas teper dhe hajde t'ja falim fukarait.

 2. Alma Thaci

  Alma ThaciPred uro

  Na pasken pushuar mir veshet nga e bertitura e sindit 😂

 3. naun bera

  naun beraPred uro

  Ça dhie kjo kuçka eni

 4. Tani Tr

  Tani TrPred uro

  Ja dhe hyrja e re...Doriana kuka shpresoj tperputhesh me Julin,shkoni shum bashk 😂😂😂

 5. Clody Be

  Clody BePred uro

  Përshëndetje miq nëse keni mundësi të bëni SUBSCRIBE falemnderit ju dua❤️

 6. Drita Drita

  Drita DritaPred uro

  Antonela e gjeti rastin ti thotë erit kush esht mashtruse lojtare

 7. Ayy B

  Ayy BPred uro

  Omg!! Te gjith e kan degjuar SE CFAR KA THAN JULI PSE PO E LEJONI KETA NJERZ ME FOL PA LIDHJE....

 8. FFCrazyKing

  FFCrazyKingPred uro

  Ky Erlindi me verte si 7 13

 9. Edmond Kadrija

  Edmond KadrijaPred uro

  Ana: dukesh si king tha kurse aj tjetri quhet princ! e dyshuar hahahah 😂

 10. Georgo Aleksandris

  Georgo AleksandrisPred uro

  PER MUA REAGIMI I ERLINDIT ISHTE DINJITOZ. NESE E MBAN FJALEN QE THA, NGELET PERSONI ME REAL ATY. KERKESA E MEVLANIT ISHTE SHUME IDJOTE.

 11. Artan Gjini

  Artan GjiniPred uro

  Ja dhe Koci i teta Hollges na u bashkua ne perputhen mbas tij dhe Princi.!!

 12. Ilir Muskaj

  Ilir MuskajPred uro

  Ik moj sara mos ofendo djemte djale i zgjyar juli

 13. Gentiana Sollaku

  Gentiana SollakuPred uro

  Bravo Mevlan Lediana

 14. Ela Ela

  Ela ElaPred uro

  Sara nuk e don abetaren don nga ato librat “perse meshkujt dashurojn kuckat” u vetedefinua..

 15. Deniljo Marleci

  Deniljo MarleciPred uro

  Antonel je 2 m femen mj vajz po ca tduhet mevlani marre me tpa kush me te 😂

 16. Ana Ana

  Ana AnaPred uro

  😭😭😭😭

 17. Xhaneta Sulaj

  Xhaneta SulajPred uro

  Ky eri si njeri i eger

 18. MGM G

  MGM GPred uro

  Erdh Modeli u prek Leshi

 19. Lata Saraci

  Lata SaraciPred uro

  Bravo Mevlan e Ledjana shum bukur

 20. Gezim Lumani

  Gezim LumaniPred uro

  sara si puna gomarin i vjen me vones cdo gje hahahaha

 21. olsi muca

  olsi mucaPred uro

  Skuthat ju versulen julit 🤦🏻‍♂️

 22. Katie

  KatiePred uro

  Sa qeke terheq o Antonel, je bo si Micheal Jackson pas 12337374 operacioneve 🤣

 23. Genti Ibishi

  Genti IbishiPred uro

  Kjo ledjana deni dit di plasin buzet

 24. Kasandra Pako

  Kasandra PakoPred uro

  Ne ket rast per erin me erdhi paksa 'keq' sepse me te vertet nuk i behet kjo gje !

 25. Aurela

  AurelaPred uro

  50:20 Reagimi i Borës kur Arjani e shfaq te vërteten qe te gjite vin vetem per ta rritur Instagramin😂😂

 26. ali loki

  ali lokiPred uro

  eri esht shum korekt cun

 27. Elena Aleks Herta

  Elena Aleks HertaPred uro

  Si duket ju vin valet von ktyre dhe kujtohen mbas ca ditesh 😂😂😂

 28. Irena Ajdini

  Irena AjdiniPred uro

  Po ti dhe Abetaren moj sara se din

 29. Elias Bajraj

  Elias BajrajPred uro

  Arjan po mi qkerdhen nervat ore. Nuk te duroj dot a.

 30. EL CHAP0

  EL CHAP0Pred uro

  Si e shikojm perputhen -shtrir🛏️ -duke lexuar komentet📖 -double tap kur ka reklama ⏩

 31. 12fatjon

  12fatjonPred uro

  Juli je i papare Vlla... e ka e pare qe te pelqen shum publiku dhe nane xheloz qeshtu qe po te sulmonje. Por mos e vrit mendjen vlla se do na kesh neve gjithmon.

 32. Sidorela Marku

  Sidorela MarkuPred uro

  Ana : kush te duket si nje mace ktu ty🤭? Princi: Sara. Ana : 😱 mendoja se do me thoje mua uaaa... 😵 Lot qa kam qesh...

 33. Terramare

  TerramarePred uro

  kjo sikur kishte ardh vetem per mevlanin e atdheun kjo e nershmja

 34. Mery Mery

  Mery MeryPred uro

  D -idiot hahahahaha ti dukesh se je analfabete

 35. ro zizi

  ro ziziPred uro

  Brravo ero je njish. Ledjana femer vk.

 36. roland mandrea

  roland mandreaPred uro

  asnje nuk jeni ne nivelin e Julit! kot qe flisni! zhvillimi dhe intelekti kalon pertej shqiperise!

 37. Nida Roci

  Nida RociPred uro

  hahaha sa per te qeshur eshte bere kjo Ana kur eshte loco ajo nuk flet asnje fjalë aty ne emision kur nuk eshte vetëm flet do te duket pak

 38. Irena Ajdini

  Irena AjdiniPred uro

  Sara sa budallaqe moj je

 39. Dalip Krymi

  Dalip KrymiPred uro

  Mir fole vlla po un them mos e pacim presidentin

 40. Jeta A

  Jeta APred uro

  Antonela kusulkuqja vetem shporta po i mungon

 41. Elena Aleks Herta

  Elena Aleks HertaPred uro

  O zot na ruj po kta ofendojn dhe si kthehet njeri,juljani fol disa fjal ose batuta i sulen tgjith o zot na ruj sa kot ,o sara oj dhelper qe do te bish ne sy 😡😡

 42. Harry Shaw

  Harry ShawPred uro

  Ky Eri(Elfi) po shitet kinse osht milioner knej eshte ne videoklipin e Kallashit i veshur si Elf Hahahahahaahahah

 43. Oxford Uk

  Oxford UkPred uro

  buzet e Ledianes tmerr

 44. Ayy B

  Ayy BPred uro

  Kjo sara sa budalle, edhe e pyti dje se cfar tha Juli...

 45. Belkize Ademi

  Belkize AdemiPred uro

  I myti antonela

 46. Lis Binaku

  Lis BinakuPred uro

  E paskan msu ni san tash , masi publiku pi vlerson Julin hajde ta ulim posht ..

 47. Bytyci Rexhe

  Bytyci RexhePred uro

  Valla gubajk e madhe qajo sara

 48. Kamela Dani

  Kamela DaniPred uro

  Nobody : Erlindi : serjozisht e ke ti te kemi lidhje " Poli Poli" 🤣🤣🤣🤣 Me : sa i mir duket kur nk flet ky djal🤦‍♀️

 49. Kristjano Kasa

  Kristjano KasaPred uro

  Kjo Sara nje femer e perdal qe i kthehet kot Julit pa lidhje edhe ti Erlind kap naj burr edhe vrap ne dasem

 50. enshuldigon danke

  enshuldigon dankePred uro

  Erlindi me duket shum servil i fut ne sher ai dhe fshiet ... sara po ty ay te ngriti moj se te shpu gjer ne abetare ste la ne kopesht .ti moj sara je mere me leng se mishi u eng 😈

 51. Terramare

  TerramarePred uro

  kjo si kur ka hy me pyt si nihen tjeret.

 52. Mirela Çelaj

  Mirela ÇelajPred uro

  Lediana mbahu forte me Mevlanin se eshte djal i mire dhe me kultur 👩‍⚕️👨‍💼😀😀

 53. Arian Borici

  Arian BoriciPred uro

  Eri qetsohu or vella, ndigjo, me shume, je,shume nevrik, eshte emision

 54. Arjan Konomi

  Arjan KonomiPred uro

  Pershendetje miq se pari uroj te jeni mire dhe ju falenderoj nga zemra per mbeshtetjen tuaj. Ky eshte kanali im i SLthrow,ju lutem me beni SUBSCRIBE

 55. braina braina

  braina brainaPred uro

  Ledjana Para mplqeo po tash ipaska fry buzt pak si bajat

 56. aisa. Prushi

  aisa. PrushiPred uro

  Aaa

 57. Terramare

  TerramarePred uro

  cifti me kpt kto as nuk kan lidhje hic shtyjn javet kot sidomos lediana. o fallco fare

 58. likja kurraj

  likja kurrajPred uro

  antonela i paska ngre syt pak si teper sante po mundohet te behet e bukur per mevlanin po osht e kundeeta po doket si me desht me shku naj distkotek lediana si gjeth her e thjesht edhe e bukur

 59. Entela

  EntelaPred uro

  Ana Kauri you are a👼❤🌹

 60. Anisa Merkuri

  Anisa MerkuriPred uro

  Keta kan ikur te gjith nga trut😛

 61. 123 123

  123 123Pred uro

  Ketu qiftet krijohen per dy dite; Andi-jasmina Atdheu-sara Sindi-murati Ledjana-mevlani Antonelen dhe anes nuk i besoj aspak

 62. ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Google

  ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του GooglePred uro

  Sot e kuptove ti moj abetaren dje ku ishe sot tu hap goja Nuk me pelqen fare kjo Sara as Jasmina te dyja njelloj jan

 63. Fuad Vatovci

  Fuad VatovciPred uro

  Arjan pse kta siki per instagram a veq kush po hyka per instagram . Juka dal boja ka koh kti emisioni

 64. Loki 666

  Loki 666Pred uro

  O arjan o varikars edhe un jam i sigurt qe ti sja dije emrin asajt shpelles po ta than nkufje varikarispekullist

 65. Erik Andrea

  Erik AndreaPred uro

  Para 1 jave u be nami se njera nga vajzat u krahasua me vajin e borshit... sot duan te gjitha te krahasohen me kafshe shtepiake!

 66. klajdi xhambazi

  klajdi xhambaziPred uro

  Leduajan te q r po ik me krv car femer je ti per fam ke ardur bravo eri vlla e meriton

 67. Clody Be

  Clody BePred uro

  Përshëndetje miq nëse keni mundësi të bëni SUBSCRIBE falemnderit ju dua❤️

 68. Gerjan Skenderaj

  Gerjan SkenderajPred uro

  Si tha ai konkurenti ri ,dashuri me mendje me zemer dhe seksualisht ,😂🤦‍♂️ pse doni t gjith t dukeni si shekspiri" me shprehje artikulime t forcuara qe ngaterroheni me ato qe thoni ,ajo tjetra si pa komentet per fjalen qe i tha juli abetare "filloi dhe ofendoi ,pse mo goc ofendoje dhe ti ne menyren qe ai ta ktheu nese ke aq tru ,por ofendimi dhe argumenti jan t ndryshem ,ofendimi hap 1 luft ndersa argumenti nuk e lejon ate te hapet ,tru peshk

 69. Clody Be

  Clody BePred uro

  Përshëndetje miq nëse keni mundësi të bëni SUBSCRIBE falemnderit ju dua❤️

 70. Ervis Josifi

  Ervis JosifiPred uro

  E hiqni nga emisioni kete Erin o njerez se na flet tëre pordhë dhe na ben si I lexuar ,jam I sigurt se ai as tabelen e shumezimit nuk di

 71. Beni Leka

  Beni LekaPred uro

  Oj k.r.v shko futi llapen botes mos u mer me julin tu i then sukthe ka faj juli si po te jep pergjigje ty.

 72. Clody Be

  Clody BePred uro

  Përshëndetje miq nëse keni mundësi të bëni SUBSCRIBE falemnderit ju dua❤️

 73. Lorenc Metushi

  Lorenc MetushiPred uro

  Nje pyetje kam.. Kengen qe kercen mevlani kush e kendon.

 74. Ferzilete Muskaj

  Ferzilete MuskajPred uro

  Ky Erlindi duket më mir kur nuk flet fare

 75. adlesirg imales

  adlesirg imalesPred uro

  Ore ku ishte cindy 😁?

 76. Clody Be

  Clody BePred uro

  Përshëndetje miq nëse keni mundësi të bëni SUBSCRIBE falemnderit ju dua❤️

 77. Enzo P

  Enzo PPred uro

  Kush e di titullin e kenges qe u vu kur kerceu mevlani me ledjanen

 78. Hava Buzra

  Hava BuzraPred uro

  Lediana mbaj Mevlanin jo Erin!Sështe Eri për ty! Mos ma zemëro Mevlanin!

 79. eri kukes

  eri kukesPred uro

  Arjani :si gjithmon me ato komente e veta muhabet leshi?🤣🤣🤣

 80. Dona Lila

  Dona LilaPred uro

  Ahahaha si vjehrra me nusen 😂😂😂😂